DP'NİN MİLAS ADAYI GÖRGÜLÜ

Demokrat Parti Milas İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısıyla adaylarının...

DP'NİN MİLAS ADAYI GÖRGÜLÜ
Demokrat Parti Milas İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısıyla adaylarının Eczacı Selahattin Görgülü olduğu açıklandı.
DP hizmet binasında düzenlenen basın toplantısına partinin MYK üyesi İrfettin Akar, İl Başkanı Erol Kapiz, çok sayıda partili ve basın mensupları katıldı. Basın toplantısında bir açıklama yapan İl Başkanı Erol Kapiz, toplantıya katılan herkese teşekkür ederek, Milas’ın DP için çok önemli olduğunu kaydetti. Adayı açıklarken özellikle Milas’ta partili ve Milaslı vatandaşlara sorduklarını belirten Kapiz, kendilerine gösterilen ışık doğrultusunda adaylarını açıkladıklarını söyledi.
DP MYK üyesi İrfettin Akar da bir konuşma yaptı. Akar şunları söyledi: “DP’nin kökeni ve misyonu olduğunu belirtmek isterim. DP’nin olmadığı bir ülkenin ne hallere geldiğini hep birlikte yaşamaktayız. Bu seçimlerde uyuyan bir devin, uyanacağına inanıyorum. Bu ülkede yapılan hizmetlerin tamamının altında DP imzası vardır. Muğla’da İl genelde DP ilk sırada yer alacaktır ve ülke genelinde de büyük bir oy alacaktır ”
Belediye Başkan Adayı Selahattin Görgülü konuşmasına, yıllardan bu yana Milaslılar'a eczacı olarak hizmet verdiğini ve her Milaslı'nın evine girmeyi başardığını belirterek başladı. Görgülü, bugüne kadar verdiği hizmeti Belediye Başkanı olarak yapmak için aday olduğunu kaydetti. Partisi tarafından Milas Belediyesi Başkan Adayı gösterilmesinin kendisini onurlandırdığını dile getiren Görgülü, 1994 yılında ilçe başkanıyken yaptığı çalışmalarla Milas Belediyesi’ni kazandıklarını, bu seçimde de yine ekibi ve partilileriyle çalışarak aynı başarıyı yakalayacaklarına inandığını kaydetti.
Yapılan konuşmaların ardından partililerin tebrikleri kabul edildi.