DR. OSMAN GÜRÜN BODRUM'DA SAHAYA İNDİ...

Muğla Belediye Başkanı, aynı zamanda önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde...

DR. OSMAN GÜRÜN BODRUM'DA SAHAYA İNDİ...
Muğla Belediye Başkanı, aynı zamanda önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Dr.Osman Gürün Bodrum'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan yoğun bir ziyaret trafiğine sabah saatlerinde Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde bulunan Yağhane'de Mavi Yol Platformu ile başlayan Osman Gürün'e Bodrum Belediye Başkanı ve CHP'den belediye başkan adayı Mehmet Kocadon, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen ve partililer eşlik etti.

Toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen düzenlenen program hakkında şunları söyledi;

"CHP Muğla Belediye Başkan Adayımız Sayın Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız Mehmet Kocadon ile beraber sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyoruz. Büyükşehirle ilgili veyahut Bodrum ile ilgili görüşlerini almak için bir buluşma toplantıları gerçekleştiriyoruz" dedi.

Bodrum ziyareti hakkında bilgiler veren Osman Gürün ise, hazırlanan program çerçevesinde sivil toplum örgütleri ile görüşeceklerini belirterek şunları söyledi;

"Başkanlarımızla birlikte Bodrum’da hazırlanan program içerisinde sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyoruz. Buradaki birinci amaç çeşitli kurum, kuruluş, kişi ve beldedeki sorunları kendi ağızlarından dinlemek, çözüm önerileri almak. Daha sonra da ilçemizle ilgili ilçe belediye başkanımızla birlikte yapacağımız program çerçevesinde sorunları ve çözüm önerilerini alacağız. Bunlar ilçe başkanlığımızla birlikte yapacağımız işlemler. Büyükşehirin alanına giren hizmetler olmak üzere ayıracağız ve tabi büyükşehir olarak 13 ilçenin sorunlarını ve çözüm önerilerini almamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Gürün, Kocadon ve Seymen daha sonra beraberindekiler ile birlikte Bodrum Deniz Ticaret Odası’na geçti. Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Gündüz Nalbantoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Osman Gürün ve Mehmet Kocadon’a denizcilerin yaşadıkları sıkıntılardan bahsettiler.

Osman Gürün'ün Bodrum'da ağırlıklı olarak sivil toplum kuruluşları ziyaretinden oluşan gezi programı kapsamında, Denizciler Derneği, Bodrum Otelciler Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Hayvan Hakları Derneği , Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Muharip Gaziler Derneği, Bodrum Ticaret Odası, Şoförler Odası, Bodrum Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği ve Kent Konseyi'ni yerlerinde ziyaret etti.

Cumartesi günü de Bodrum'da bulunacak olan Gürün, öğle saatlerinde parti binasında bir basın toplantısı düzenledikten sonra Turgutreis Beldesine giderek pazar esnafını ziyaret edecek.