DSİ BERGAMUT CADDESİNİ BELEDİYEYE TESLİM ETMEMİŞ!..

Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Taner Uslu, Bitez Bergamut caddesinde DSİ tarafından...

DSİ BERGAMUT CADDESİNİ BELEDİYEYE TESLİM ETMEMİŞ!..
Bodrum Belediye Başkan yardımcısı Taner Uslu, Bitez Bergamut caddesinde DSİ tarafından kış aylarında başlatılan altyapı çalışmasından sonra meydana gelen ve
vatandaşların tepkisini çeken sorunların, yol Bodrum Belediyesine hala teslim edilmediği için yaşandığını söyledi.

Geçtiğimiz Perşembe günü Bodrum Belediyesi başkan yardımcıları Taner Uslu ve İsmail Altındağ tarafından düzenlenen basın toplantısında, Bitez Bergamut Caddesi üzerindeki bozukluklarla ilgili soruya Taner Uslu, DSİ tarafından yapılan çalışmalar nedeniyle vatandaşlar ile Bodrum Belediyesinin karşı karşıya geldiğini belirtti.

Uslu, DSİ’nin yapılan çalışmalardaki son kontrolleri yapmadığı için de, yolda tamamen bir düzenleme çalışması yapamadıklarını söyledi.

Taner Uslu ayrıca, DSİ’nin yoldaki kontrollerinin tamamen bitmesinin ardından Bodrum Belediye ekiplerinin Bergamut Caddesi üzerinde kapsamlı bir çalışma yapacağını da
sözlerine ekledi.

Öte yandan Bodrum Belediyesi ekipleri DSİ tarafından açılan ve üzerleri gelişi güzel kapanan yola geçtiğimiz aylarda kısmı müdahaleler yapmıştı. Kent Haber'in geçtiğimiz günlerde bir kez daha sorunlarını gündeme getirdiği yol üzerinde kazaya sebebiyet verebilecek yerlerde geçici önlemler alındı. Özellikle Bergamut Caddesi ile Pamelon Caddesinin kesiştiği noktada araçların altını vurduğu yere dubalı önlem alınırken, bazı derin çukurlara da geçici asfalt döküldü.


Muhabir: Mehmet Can Meral