Ekiplerin Müdahalesiyle Söndürüldü

Muğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Yeşilyurt mahallesinde kalorifer kazanından çıkan yangın ekiplerin zamanında müdahalesi ile söndürüldü. Fethiye’de devrilen otomobilde çıkan yangın söndürüldü.

Ekiplerin Müdahalesiyle Söndürüldü

Edinilen bilgiye göre yangın gece saatlerinde Muğla'nın Menteşe ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi Kuyubaşı küme evleri Küpeli sokakta meydana geldi.

Yangını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesi üzerine bölgeye Muğla Büyükşehir Belediyesi Menteşe grup amirliğine bağlı itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi ile söndürülen yangının kalorifer kazanından çıktığı belirlendi. Yangında her hangi bir can kaybı bulunmazken ekipler yangın ile ilgili soruşturma başlattı. 

DEVRİLEN OTOMOBİLDE YANGIN ÇIKTI

Fethiye İlçesi Çırpı mevkiinde devrilerek ters dönen 48 AAZ 481 plakalı otomobilde yangın çıktı. Sürücü araçtan kendi imkanları ile çıktı.Alev topuna dönen otomobil, Fethiye İtfaiye Grup Amirliği ekipleri tarafından müdahale edilerek söndürüldü. Otomobil, kullanılamaz hale geldi.