Erbay, Büyükşehir Adaylığını Açıkladı

27. Dönem CHP Muğla Milletvekili Av. Burak Erbay, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığına ilişkin, CHP Muğla İl Başkanlığı önündeki Mehmet Ali Eren Parkında bir basın açıklaması düzenledi.

Erbay, Büyükşehir Adaylığını Açıkladı

Coşkulu bir kalabalıkla açıklama yapan Erbay’a, CHP Muğla İl Başkanı Zekican Balcı ve yönetim kurulu üyeleri, CHP ilçe başkanları, önceki dönem CHP il ve ilçe başkanları, İlçe belediye başkan aday adayları, meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri, sendikalar, muhtarlar, farklı siyasi parti temsilcileri, doğa savunucuları, hak savunucuları ve Muğla’nın 13 ilçesinden vatandaşlar destek verdi.

Kısa özgeçmişinden bahsettikten sonra, alanında uzman ekip arkadaşlarıyla projelerinin hazır olduğunu belirten Erbay, bazı projelerini kısa kısa açıkladı. 

Erbay, konuşmasının sonunda; “Muğla’yı çok seviyorum ve Muğla ile ilgili yıllardır dertleniyorum. Önümüzde yerel seçimler var. Ben bu konuda ailemden aldığım birikim ve tecrübe, sizlerin destekleri ile yola çıkmaya karar verdim.” diyerek kalabalığı selamladıktan sonra, CHP Muğla İl Başkanlığında, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusunu tamamlamak üzere yoğun tezahüratlar eşliğinde alandan ayrıldı.