Esnaf Kefalet Seçim Yaptı

S.S. Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, 2021-2022 Yılları Birleştirilmiş Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda Erdoğan Başeymez yeniden başkan seçildi.

Esnaf Kefalet Seçim Yaptı

Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’nin toplantı salonunda yapılan toplantıya Bodrum Belediyesi Başkan Vekili Tamer Mandalinci, Başkan Yardımcıları İlknur Ülküm Seferoğlu, İbrahim Akbaş, STK temsilcileri çevre ilçelerdeki Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanları ile çok sayıda esnaf katıldı. 

Genel Kurul Divan Heyetinin seçiminin ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. 2021-2022 yıllarına ait Yönetim Kurulu Çalışma Raporları ile Denetim Kurulu Raporları, 2021-2022 yıllarına ait Bilançoları ve Gelir-Gider tabloları okunarak ibra edildi. Yönetim ve Denetim Kurullarının ayrı ayrı ibrası yapıldı. 2023 ve 2024 yılları olağan genel kurullarının birleştirilerek 2025 yılında yapılması hususu da görüşülerek karara bağlandı. Genel Kurulda Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri ile Dış Denetçiye 2023 ve 2024 yıllarında ödenecek aylık ücret veya huzur hakları ile yolluklarının belirlenmesi gerçekleştirildi. 

Genel kurulda seçime tek liste ile gidilerek açık oylama usulü seçim yapıldı. Seçim sonucunda Erdoğan Başeymez’in başkanlığındaki yönetim kurulu asil üyeliklerine Mehmet Kurutaş, Mehmet Aydoğan, Hüseyin Kıvrak ve Şükrü Gözütok seçildi. Genel Kurulda yedek yönetim kurulu üyeleri ise Arif Durdu, Mehmet Aker, Ali Beşkardeş, Erdem Zor ve Şerif Çelikkıran oldu.

MUMCULAR’DA DA SEÇİM VARDI

S.S. Mumcular Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde de seçim yapıldı. Karaova Mahallesi’ndeki ByÇekirge Restoran’da yapılan seçime tek liste ile gidildi.  Gürhan Koca’nın başkan olduğu yönetim kurulunun asil üyeleri şu şekilde; Mehmet Algın, Mehmet Akman, Hakan Avcı, Zeki Durgut. 

Yedek üyeler; Umut Aydın, Ali Yıldırım, Ergül Çakır, Umut Bozkurt, Haden Altun.