Ünlü Oyuncu Kazaya Karıştı...

Bodrum’da yaşamını sürdüren tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Esra Akkaya ile oğlu Can Alex’in bulunduğu otomobil, başka bir otomobille çarpıştı. Her iki otomobilde bulunanların da yaralanmadığı kaza, maddi hasarla atlatıldı.

Ünlü Oyuncu Kazaya Karıştı...

Kaza, akşam saatlerinde Konacık Mahallesi’nde meydana geldi. Seyit Onbaşı Caddesi’nde seyreden Esra Akkaya idaresindeki 48 ALY 185 plakalı otomobil, Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nden gelen Tolga S. yönetimindeki 34 GBK 829 plakalı otomobille çarpıştı.

Kazada tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Esra Akkaya ile otomobilde yolcu olarak bulunan 10 yaşındaki oğlu Can Alex, büyük korku yaşadı. Kazada iki araçta da yaralanan olmazken, otomobillerde maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası taraflar kaza tutanağı tuttu. Ardından Akkaya ile oğlu, bindikleri aracın yetkili servisi tarafından gönderilen başka bir araçla bölgeden ayrıldı. 

Bir döneme damga vuran Mahallenin Muhtarları dizisindeki “Şirin” rolü ile tanınan oyuncu Esra Akkaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamada kaza anlarını şöyle anlattı;

“Allah korudu. Oğlum arabada, o yüzden çok önemliydi. Çok korktu ama canımıza bir şey gelmedi. Dikkatli gitsinler. Ben ana yoldan gidiyorum, tali yoldan birden araba çıkıyor. Durmanın imkanı yok, sadece yavaşlayabilirsin. Allah hepimizi korusun, en çok çocuklarımızı. Çocuk korkudan hala titriyor. Ben burada yaşıyorum, 7 sene oldu herhalde. Arada bir gidip gelmelerimiz oldu.”

Muhabir; Hamdi Yörür