ESRA ŞENCEBE KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKET’TE…

Türkiye Kadınlar Basketbol ligini 1. tamamlayan Bornova Becker’in başarılı basketbolcusu...

ESRA ŞENCEBE KIRÇİÇEĞİ BODRUM BASKET’TE…
Türkiye Kadınlar Basketbol ligini 1. tamamlayan Bornova Becker’in başarılı basketbolcusu Esra Şencebe, bu yıl Kırçiçeği Bodrum Basket’e transfer oldu.

Galatasaray’da Euro League şampiyonluğu yaşayan oyun kurucu ve skorer forvet olan Şencebe, yeni sezonda Kırçiçeği Bodrum Basket’in başarısı için ter dökecek. Fenerbahçe’de de forma giyen Şencebe milli formayı da uzunca yıllar taşıdı. Geçen yıl yaşadığım başarıyı bu yılda yaşamak istiyorum diyen Şencebe “Kıriçeği ve Bodrumlu sporseverler süper ligi hak ediyor. Geçen sezon Bodrum’da yaşadığımız atmosfer beni çok etkiledi. Yiğit Özmen’in teklifini geri çeviremedim. Bu kentte basketbol oynamak ve başarının en önemli parçası olmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

Kırçiçeği Bodrum Basketbol Kulüp Başkanı Yiğit Özmen, geçen yıl kaçırdığımız süper ligi bu yıl yakalayacağımıza inanıyorum diyerek, “Başarımızın devam edeceğine inanan ve desteklerini sürdüren sponsorlarımız bize güç veriyor. Bizde yönetim olarak bu sezon ligin en iddialı takımını kurmak için çalışıyoruz. Esra sonuca her zaman olumlu katkısı olan, çok etkili bir oyuncu. Kariyeriyle ve tecrübesiyle takımımıza katkısının büyük olacağına inanıyorum” dedi.