FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURDULAR...

Bodrum Özel Kartanesi Anaokulu öğrencileri Bodrum Belediyesi ekipleri ile fidan...

FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURDULAR...
Bodrum Özel Kartanesi Anaokulu öğrencileri Bodrum Belediyesi ekipleri ile fidan dikimi gerçekleştirdi.

Bitez Gavaklısarnıç Mevkii'nde bulunan bir çocuk parkına Belediye ekipleri ile birlikte kızılçam fidanları diken minikler, öğretmenleri eşliğinde güzel bir gün geçirdiler.

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen etkinlikte, fidanları Bitez Mahallesi'nde hizmet veren Mor Pet-Shop temin ederken, yaklaşık 30 fidan toprakla buluşturuldu.

Kartanesi Anaokulu Müdürü Özlem Akdoğan, Mor Pet-Shop yetkililerinden fidan dikim teklifi geldiğini ve kendilerinin hemen kabul ettiğini söyledi. Kartanesi Anaokulu'nun çevreci bir okul olmasından dolayı fidan dikim etkinliğine katkı sunmaktan mutluluk duyduklarını belirten Akdoğan konuşmasına şöyle devam etti:

"Öğrencilerimizle birlikte fidan dikimine geldik. Bitez'de bulunan Mor Pet-Shop sahibi Ahmet Yakut ile yapıyoruz bu etkinliği. Ahmet Bey fideleri temin etti. Bodrum Belediyesi de bize bu fidan dikiminde destek veriyor. Çevreci bir okul olduğumuz için bu tür etkinlikler bizim için çok önemli, o yüzden bu etkinliği memnuniyetle kabul ettik. Böyle bir çocuk parkının yeşillendirilmesinde katkımız olduğu için çok mutluyuz" dedi.