Genç Kızı Arama Çalışmaları Sürüyor!

Kendisinden 4 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i arama çalışmalarına devam ediliyor. Jandarma ekipleri, genç kızın en son görüldüğü alışveriş merkezindeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

Genç Kızı Arama Çalışmaları Sürüyor!

Ailesinin başvurusu üzerine harekete geçen Akyaka Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Gültekin'i bulmak için çalışmalarını sürdürdü. Genç kızın ablası Sibel ve annesi Şefika Gültekin, Akyaka Jandarma Komutanlığına gelerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Genç kızın yakınları, iyi haber alabilmek için gün boyu burada bekledi.
  
Öte yandan ekipler, Pınar Gültekin'in en son görüldüğü Menteşe ilçesindeki bir alışveriş merkezinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.
 
- Olay;
  
Akyaka Mahallesi'nde tek başına yaşayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin (27), 16 Temmuz'da Menteşe ilçesindeki bir alışveriş merkezine gitmek için evinden ayrılmış, aynı gün ablası Sibel Gültekin ile telefonla görüştükten sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı.

Ailesi, genç kız için Akyaka Jandarma Komutanlığına kayıp ihbarında bulunmuştu. 
   

Muhabir: Osman Akça