GİYEMEDİĞİ DAMATLIĞI İLE UĞURLANDI

Milas-Bodrum karayolunun Meşelik mevkisinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını...

GİYEMEDİĞİ DAMATLIĞI İLE UĞURLANDI
Milas-Bodrum karayolunun Meşelik mevkisinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 28 yaşındaki Ender Öz, ailesi ve sevenlerinin katıldığı cenaze namazının ardından Milas'ta toprağa verildi.

Önceki gün 17.30 sıralarında Milas’tan Bodrum’a gitmek isterken Meşelik mevkisinde geçirdiği trafik kazası sonucunda olay yerinde hayatını kaybeden Ender Öz, ailesi ve çok sayıda arkadaşının katıldığı bir cenaze töreni sonrası toprağa verildi. Öğle namazına müteakip Adilağa Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Beçin Asri Mezarlığı’na defnedilen Öz’ün cenazesine; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, mahalle muhtarları ve sevenleri katıldı. Geçtiğimiz hafta nişanlanan genç motosikletçinin tabutuna giyemediği damatlığı koyuldu.

Çevresinde güler yüzlülüğü ile tanınan Öz’ün aynı şeritte giden başka bir araçla çarpıştığı, aracın ise kaçtığı iddia edilmişti. Olayla ilgili incelemeler sürüyor.

Geçtiğimiz pazar günü nişanlandığı öğrenilen 28 yaşındaki Ender Öz, motosiklet aşkı ile tanınıyordu. Geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından “Altın Elbiseli Adam” lakaplı motosikletçi Barkın Bayoğlu’nun trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği haberini paylaşan Öz, üzüntüsünü dile getirmişti.