Gümüşlük'te Doğa İle İç içe Bir Proje

Bodrum’un en gözde yerleşim yerlerinden olan Gümüşlük, son yıllarda doğa ile iç içe, doğa dostu konut projeleriyle dikkat çekiyor. Yarımada genelinde bir çok projeye imza atan B City Grup tarafından yapımı gerçekleştirilen Bcity Gümüşlük Evleri, düzenlenen lansman etkinliğiyle beğeniye sunuldu.

Gümüşlük'te Doğa İle İç içe Bir Proje

Haftasonu gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde siteyi ve örnek daireyi gezen katılımcılardan projeye tam not verildi. Yenilikçi mimari anlayışı, inşaat kalitesi ve titizlikle seçilen birinci sınıf malzeme ve işçiliği ile beğeni kazanan projenin lansmanına çok sayıda davetli katıldı. 8 daire ve özel yüzme havuzlu 4 villadan oluşan siteyi gezen ve örnek daireyi inceleyen ziyaretçiler, projeyle ilgili detaylı bilgiler aldı.

Gümüşlüğün tarihi ve doğal atmosferi içerisindeki projede yer alan her evin kendine özel bahçesi ve özel park alanı bulunuyor. 7/24 güvenlik ve kamera kontrol sistemleri, yüksek kalite ankastre mutfak ekipmanları, otomatik bahçe sulama, yerden ısıtma sistemleri ve şömine gibi özellikler ile donatılan evler büyük beğeni topladı. Gümüşlük'teki alışveriş noktalarına olan yakınlığıyla da sakinlerine büyük bir kolaylık sağlayacak olan projeye ilgi büyüktü. 

Kent Tv mikrofonlarına konuşan Bcity Evleri proje satış sorumulusu Galip Atik de projeye olan ilgiden çok memnun olduklarını dile getirdi. Proje hakkında bilgler veren Atik şunları söyledi;

"Bcity evleri toplamda 12 konutun yer aldığı butik bir sitedir. Site içerisinde 4 adet villa ve 8 adet daire yer almaktadır. Tüm konutlarımız üç oda bir salon şeklinde olup, 90 ile 110 metrekare arasında değişmektedir. Villalarımızın bahçe payları 450 ila 650 metrekare arasında değişmekte olup, tüm villalarımızın özel havuzu bulunmaktadır. Ayrıca site içerisinde herkesin kendine ait özel park yeri de bulunmaktadır. Ayrıca sitemiz alışveris noktalarına çok yakın olup denize de yaklaşık 900 metre yürüme mesafesindedir" dedi.