Gürgen ile Yeniden Anlaşmaya Varıldı

Voleybol Erkekler 1. Ligi takımlarından Milas Belediyespor, başantrenörlük görevi için Mehmet Akif Gürgen ile yeniden anlaştı.

Gürgen ile Yeniden Anlaşmaya Varıldı

2021-2022 sezon başında Milas Belediyespor‘da takımın başına getirilen ancak kötü gidişin ardından yolların ayrıldığı Hüseyin Düzceler'in yerine Ocak ayında göreve başlayan ve takımı ligde tutan Mehmet Akif Gürgen ile 2022-2023 sezonu için yeniden anlaşmaya varıldı.

Oyunculuk kariyerinde Ziraat Bankası, Gümüşhane Torul Gençlik, Milli Piyango ve Galatasaray formaları giyen, defalarca A Milli Takımda yer alan, antrenörlük kariyerine ise Maraşspor ile başlayıp, Solhan Spor, Haliliye Belediyespor ve Yeni Kızıltepespor takımlarında devam eden, Efeler Ligi'nde de antrenörlük deneyimi bulunan başarılı hoca Mehmet Akif Gürgen, önümüzdeki sezonda da Milas Belediyespor'un başarısı için mücadele edecek.

Milas Belediye Başkanı ve aynı zamanda Milas Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Tokat’ın makam odasında gerçekleşen imza töreni sonrası açıklama yapan deneyimli çalıştırıcı Gürgen, yeniden Milas Belediyespor’da olmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, gelecek sezonda takımın adından söz ettirecek yerlerde olması için çok çalışacaklarını söyledi.

Türk voleyboluna en iyi şekilde hizmet etmek isteyen, bu anlamda voleybol camiasında saygın olarak ismini yerleştirmiş bir kulübü yönetmekteyiz diyen Başkan Tokat “Gelecek sezonda yine üst sıraları zorlayan ve hedefini Efeler Ligi olarak belirleyecek güçlü bir takım kuruyoruz. Bu anlamda takımımız deneyimli hocamıza emanet. Ben şimdiden 2022-2023 sezonunun başarılı geçmesini diliyor, hocamıza görevinde başarılar temenni ediyorum.” dedi.