GÜZELLER BODRUM'DA PODYUMA ÇIKTI

Bodrum Yalıçiftlik Latanya Otel de düzenlenen muhteşem gecede birbirinden güzel...

GÜZELLER BODRUM'DA PODYUMA ÇIKTI
Bodrum Yalıçiftlik Latanya Otel de düzenlenen muhteşem gecede birbirinden güzel kızların yarıştığı Miss Model Of Turkey'de güzellik tacını 24 yaşındaki, 1.82 boyundaki Asuman Arifoğulları kazandı.

Yarışmada birinci nedimeliğe 22 numaralı 24 yaşında 1.79 boyundaki Tuğçe Yulaç, ikinci nedimeliğe 11 numaralı, 20 yaşında 1.77 boyundaki Gamze Demirbolat seçildi.

Muhteşem gecede Altay, Tuğba Özay, Burcu Güneş şarkıları ile izleyenleri coşturdular. Tuğba Özay şarkı söyledikten sonra sahneden inerken Latanya Otel in aşçıları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yarışma gecesine katılanlar arasında Ali Şen de yer aldı. 2010 Miss Model seçilen Asuman Arifoğulları tacını geçen yılın kraliçesi Derya Çimen den aldı. Gözyaşları ile öne çıkan Arifoğulları tacı takmakta zorlanınca şarkıcı Burcu Güneş Yardımcı oldu.

Bu yıl 22.si düzenlenen organizasyona 22 yarışmacı manken katıldı. Organizasyon sahibi Çevik Süha Alpaylı ,Dünyanın en iyi modeli yarışmasını 2010 kasım ayında beş kıtadan 55-60 manken ve fotomodelin katılımı ile Çin Halk Cumhuriyetinde gerçekleştireceklerini açıkladı. Alpaylı Miss Model Of Turkey yarışmasının bir güzellik yarışması olmadığını, bir meslek yarışması olduğunu söylerken "Yarışmanın esprisi, genç yeteneklere yeni ufuklar açabilmesi ve bir moda olayını da gündeme getirmesidir " dedi.

2010 Türkiye Mankenler kraliçesi yarışmasının sunuculuğunu Savaş Karakaş ile 2002-2003 Miss Model Of Turkey birincisi Aslı Baş (Kökçe) yaptılar. Yarışmada ilk önce 12 finalist seçildi. 12 finalist arasında Armağan Gökçen, Asuman Arifoğulllar, Çağla Zoralioğlu, Didem Reze, Elit Çam, Gamze Balım, Gamze Demirbolat, Gözde Fidan, Habibe Özkan, Hazal Özalp , Özge Acı, Tuğçe Yulaç yer aldı.

Yarışma sonunda Tuğçe Yulaç Ayyıldız Mayo ve Turizm Güzeli, Cansu Vatansever Dostluk Güzeli, Cansu Ateş Fotojeni güzeli, En iyi Gece Elbisesini taşıyan Manken Habibe Özkan,Latanya Beach Güzeli Gözde Fidan , Jolly Tour güzeli Özge Acı, Fasshion One Tv güzeli Didem Reze , Miss Model Press Basın Güzeli ise Gamze Demirbolat seçildiler.