HABER UĞRUNA...

Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı Bodrum Temsilcileri Gökmen Yüce ve Osman Uras,...

HABER UĞRUNA...
Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı Bodrum Temsilcileri Gökmen Yüce ve Osman Uras, ölümden döndü. Denizde tekneleri bozulan muhabirler, Sahil Güvenlik tarafından kurtarıldı.
Anadolu Ajansı Bodrum Temsilcisi Gökmen Yüce ile İhlas Haber Ajansı Bodrum Temsilcisi Osman Uras, haber için Turgutreis'ten Cengiz Mandalinci'ye ait 3,5 metrelik polyester teknesiyle denize açıldı. Çatalada açıklarında bindikleri teknenin arızalanmasıyla, muhabirler zor anlar yaşadılar. Dalgaların arasında dakikalarca boğuşan muhabirler ve Mandalinci, yakınlarından geçen bir balıkçı teknesinden yardım istediler. Balıkçı teknesi tarafından yardım edilmeyen muhabirler, bir süre sonra Sahil Güvenlik'e haber verdiler.
Turgutreis Sahil Güvenlik ekibi tarafından kurtarılan muhabirler, botla karaya çıkartıldı. Arızalanan tekne de Sahil Güvenlik Botu tarafından çekildi. Sahil Güvenlik'te ifadeleri alınan muhabirler, havanın bozması sonucu dalgaların yükseldiğini ve yağmur nedeniyle zor anlar yaşadıklarını ifade ettiler. Sahil Güvenlik çıkışında birbirleri ile şakalaşan muhabirler, birbirlerini denizde paniklemekle suçladılar.