Hacı Dalda Görevi Devraldı...

Ak Parti'de görevinden istifa edip milletvekili aday adayı olan Osman Gökmen'in yerine İlçe Başkanlığı görevine getirilen Hacı Dalda, görevi Gökmen’den teslim aldı.

Hacı Dalda Görevi Devraldı...

Bugün parti binasında yapılan devir teslim törenine, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan Muğla Milletvekili Aday Adayı Gökmen, şunları dile getirdi;

“3 yılı aşkın bir süre önce Ömer Özmen başkanımızdan devraldığım bayrağı bugün Hacı Dalda ağabeyimize, 3 yıl boyunca beraber siyaset yaptığımız, siyasi ve hukuk işleri başkanlığımı yapan çok kıymetli bir ağabeyimize devretmenin gururunu yaşamaktayım. Bu bir bayrak yarışıdır. Hacı Dalda başkanımız da en iyi şekilde bu bayrağı taşıyacağına eminim.”

30 yıldır Bodrum’da yaşayan ve 2004 yılında Ak Parti’den Gündoğan Belediye Başkanlığına aday olan işinsanı Hacı Dalda ise şunları dile getirdi;

“Bu bir bayrak yarışıdır, bayrak teslimidir. Sayın Osman Başkanımıza, partimize hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Onunla onur ve gurur duyuyoruz. İnşallah milletvekili de olur. Bodrumumuzu temsil eder ve Bodrumumuz için beraber mücadele ederiz, elimizden gelen gayretleri gösteririz. Bodrum’un bir vekilinin olması Bodrum için büyük avantaj olacağını düşünüyoruz. Partimiz de inşallah böyle takdir görecektir. Osman Başkanımız vekil olacak, biz de hep beraber, sizlerle beraber, yönetim kurulumuzla beraber, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla beraber mücadele etmeye devam edeceğiz.”

Törende Osman Gökmen, İlçe Başkanı Hacı Dalda’ya çiçek, Hacı Dalda da Osman Gökmen’e teşekkür plaketi takdim etti.