Hastanede Yaşamını Yitirdi; 1 Gözaltı!

Bodrum’da dün gece çıkan bıçaklı kavgada ağır şekilde yaralanan Ramazan Korkutata, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hastanede Yaşamını Yitirdi; 1 Gözaltı!

Olay gece saatlerinde ilçe merkezinde Hilmi Uran Meydanı'nda yaşandı. Bölgedeki bir mekanda eğlenen Sercan A. ve Ramazan Korkutata arasında bilinmeyen nedenle kavga başladı.

Çıkan bıçaklı kavgada hem 39 yaşındaki Ramazan Korkutata hem de kavga ettiği arkadaşı Sercan A. yaralandı. Bacaklarına aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralanan Ramazan Korkutata, olay yerinde çok kan kaybetti. Yaralıya ilk müdahaleyi tesadüfen bölgede bulunan sağlık çalışanı yaptı. Kemerle yaralının bacağına turnike yapan sağlık çalışanı, daha fazla kan kaybetmesini engelledi.

İhbarın ardından 112 Acil Sağlık ekipleri olay yerine geldi. Yaralılardan ağır olan Ramazan Korkutata Amerikan Hastanesi’ne, durumu daha hafif olan diğer yaralı Sercan Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

Hastanede kalbi duran Ramazan Korkutata, yapılan müdahale ile hayata döndürüldü. Yaralı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Hastanedeki tedavisi tamamlanan Sercan A. ise gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.