Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

Bodrum’da otomobilin süratli bir şekilde çarpması sonucu ağır şekilde yaralanan ve bacağı kesilen gencin hayati tehlikesi devam ediyor.

Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

Kaza, önceki gün İslamhaneleri Mahallesi’ndeki bir oto yıkamacının önünde meydana geldi. Bodrum – Turgutreis karayolunda seyreden Yiğit D. idaresindeki 48 ALP 135 plakalı otomobil, kontrolden çıkıp süratli bir şekilde oto yıkamacıya girdi. 

Otomobil, işletmede temizliği tamamlanan 09 RE 199 plakalı hafif ticari aracın kapısını kapatmaya çalışan 23 yaşındaki Muhammet Ç.S.’ye, ardından da araca çarptı. İki aracın arasında kalan Muhammet Ç.S., bacağından ağır şekilde yaralandı. 

Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan gencin sağ bacağının diz altından kesildiği ve hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi. Gözaltına alınan sürücü Yiğit D.’nin ise çıkarıldığı mahkemece adli kontrolle serbest kaldığı öğrenildi. 

Öte yandan kaza anı saniye saniye güvelik kameralarına yansıdı. Görüntülerde oldukça süratli bir şekilde oto yıkamacıya giren otomobilin hafif ticari araca yöneldiği görülüyor. Otomobilin geldiğini gören Muhammet Ç.S., kaçmaya çalışsa da başarılı olamıyor, iki aracın arasında kalarak ağır şekilde yaralanıyor. Yere yığılan gencin yardımına çalışma arkadaşları koşuyor.