Heyecan Bu Akşam Başlıyor

Bodrum’da ralli heyecanı, bu akşam verilecek seromonik start ile başlayacak.

Heyecan Bu Akşam Başlıyor

Karya Otomobil Spor Kulübü (KAROSK) tarafından düzenlenen sezonun ilk rallisi, 14 Nisan Cuma günü saat 21.30'da Bodrum Belediye Meydanı'nda verilecek seremonik startla başlayacak.

Cumartesi ve Pazar günü boyunca Mazı, Mumcular, Etrim, Çamlık bölgelerindeki toprak yollarda büyük bir heyecan yaşanacak. Yarışın yapılacağı mahallelerdeki asfalt yollar trafiğe kapanmayacak, trafik akışı normal seyrinde devam edecek. Yarış, Pazar günü Duja Bodrum’da sona erecek. Ardından ödül töreni gerçekleştirilecek. 

Yarış öncesi Be Premium Otel’de düzenlenen yemekte yarışta emeği geçenler ve sponsorlara teşekkür plaketi verildi.

KAROSK Başkanı Atıl Atılgan, Bodrum’a katma değer kazandırmak için bu organizasyonu yaptıklarını anlatan Atılgan, “Çok başarılı organizasyonlar oldu. Başta Bodrum’un, yerel yönetimlerin ve firmaların desteğiyle bunlar oldu. Bu yıl 3’üncü kez sizlerle birlikteyiz. Umarız Pazar akşamı, çok keyifli bir ödül töreni ile noktalayacağız.” dedi. 

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kenan Apaydın ise organizasyonun yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek “İnşallah bundan sonra da devamı gelecektir.” diye konuştu.