İhale Kavgası Kanlı Bitti; 4 Yaralı

Bodrum’da 2 grup arasında ihale yüzünden başlayan husumet, bugün silahlı kavgaya dönüştü. Olayda 4 kişi yaralandı.

İhale Kavgası Kanlı Bitti; 4 Yaralı

Edinilen bilgiye göre; eski otogardaki kafeyi işleten şahıslar ile kafenin ihalesini yeni alan şahıslar arasında husumet başladı. İhaleyi yeni alan şahıslar, bugün kafeye geldi. 

İki grup arasında başlayan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Onlarca kişinin gözü önünde silahların sıkıldığı kavgada şahıslardan 62 yaşındaki R.E. bacağından, 45 yaşındaki V.C. Karnından ve bacağından, 52 yaşındaki S.C. ile 32 yaşındaki H.K. bacağından yaralandı. İhbar üzerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri olay yerine sevk edildi. Kavga esnasında

bölgedeki vatandaşlar büyük korku ve panik yaşadı. 

Yaralılardan R.G. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken diğer 3 yaralı Amerikan Hastanesi’ne kaldırıldı. Karnına ve bacağına yediği kurşunlarla ağır yaralanan V.C., ameliyata alındı. 

Taraflardan birine ait otomobilde yapılan aramada uzun namlulu silah ele geçirildi. Olay yerinde 14 boş kovan bulundu. 

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü ve gözaltıların olacağı bildirildi. 

Olayın görgü tanıklarından biri yaptığı açıklamada “Ben önce tartıştıklarını duydum. Daha sonra dışarıdan birisi küfrederek geldi ve kavga başladı. Silah seslerini duyduk.Yaralılardan bir tanesi yerdeyken bacağına doğru defalarca ateş edildiğini gördüm. Sonra ateş edenlerden biri kaçmaya çalıştı, bizim üzerimize doğru geldi. Gerçekten çok korktuk.” dedi.