İlçe Başkanı Belli Oldu
Ak Parti'de görevinden istifa edip milletvekili aday adayı olan Osman Gökmen'in yerine Hacı Dalda İlçe Başkanlığı görevine getirildi.
![İlçe Başkanı Belli Oldu](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_6419ec0b411c3.jpg)
Konuyla ilgili Ak Parti Muğla İl Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
"Milletvekilliği Aday Adaylığı için görevlerinden ayrılan Bodrum ilçe Başkanımızın yerine Hacı Dalda , Fethiye İlçe Başkanımızın yerine Turan Kovancı atanmıştır. Görevlerini devreden Osman Gökmen ve Turgay Öztürk Başkanlarımıza emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz."