İlk Single Çalışmasını Yayınladı

Bodrum Ticaret Odası İnşaat Meslek Komitesi Üyesi İnşaat Mühendisi Ali Mutlu Köse, ilk single çalışması “Kıyıya Doğru”yu yayınladı.

İlk Single Çalışmasını Yayınladı

Söz ve müziği Ali Mutlu Köse’ye ait olan “Kıyıya Doğru” nun düzenlemesi ve mix’i Serkan Özyurt tarafından yapıldı. İskender Paydaş’ın Bodrum stüdyosunda kaydedilen şarkının mastering’i Çağlar Türkmen’e ait.

“Kıyıya Doğru” şarkısına Bodrumlu genç müzisyenlerin de yer aldığı bir performans klibi çekildi. Yönetmenliğini Tuncay Özdal’ın yaptığı klip Ali Mutlu Köse’nin YouTube kanalında yayında.

“Kıyıya Doğru”, Toplumsal baskılar ve ahlaki ikiyüzlülüğe eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşırken, insanın varoluş çabasına ve kendi doğrularını bulma gayretine destek veriyor. Anlatımındaki sade ve çarpıcı sözler iyiliği işaret ederken insanı kendi gerçeğiyle yüzleştirmek üzere sorular sorarak kendi doğrularını bulması için konfor alanından çıkması gerektiğini düşündürüyor ve teşvik ediyor.

İlkokul yıllarından beri müzikle ilgilenen Ali Mutlu Köse, lise yıllarında Buz Mavisi adında bir rock grubu kurdu. Söz ve müziği Köse’ye ait şarkılardan oluşan bir demo yayınladı. O yıllardan beri beste yapmaya devam eden Köse, müziğe olan ilgisini “İlkokul yıllarımdan beri benim için büyük bir tutkuydu müzik. Kendime saklayamayacağım kadar büyüdü içimde. Sırası gelmişti artık…” şeklinde ifade ediyor.

Ali Mutlu Köse kimdir?

24 ocak 1986 yılı doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezundur. 2010 yılında Bodrum’da kurduğu inşaat firmasını yönetmektedir. 2018 yılında Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Başkanlığını yürüten Ali Mutlu Köse, 2 dönemdir Bodrum Ticaret Odasında aktif olarak görev almaktadır.