SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:11:00' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:11:00' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661158

İSVEÇ PRENSESİ BRIGITTE BODRUM'DAN AYRILDI

Tatil için Bodrum'a gelen İsveç Prensesi Brigitte Ingeborg Alice, beraberinde aralarında...

İSVEÇ PRENSESİ BRIGITTE BODRUM'DAN AYRILDI
Tatil için Bodrum'a gelen İsveç Prensesi Brigitte Ingeborg Alice, beraberinde aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 15 ülkenin büyükelçisi, eşleri ve 5 iş adamı Bodrum'dan ayrıldı. İsveç Prensesi ve beraberindekiler bir otobüsle Milas-Bodrum Havalimanı'na geldi. Otobüsten indikten sonra kendi valizini kendisi taşıyan İsveç Prensesi'ni, Bodrum Belediye Başkanı Mazlum Ağan karşıladı. Ağan, VIP Salonu'nda karşıladığı İsveç Prensesi ve beraberindekilerin teker teker ellerini sıktı. Prenses Brigitte, gazetecilere yaptığı açıklamada Bodrum'da iki gün kaldığını ve Bodrum'u çok beğendiğini belirterek, " Ancak bu iki günlük süre yeterli olmadı. Bodrum Belediye Başkanı Mazlum Ağan ve Bodrum halkını çok sevdim. Bir daha gelirsem daha uzun süreli kalacağım ", dedi. Prenses Brigitte, Bodrum'da golf turizminin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini, golf turizminin önemli oranda döviz bıraktığını ifade etti. Mazlum Ağan, daha sonra VIP salonunda İsveç Prensesiyle bir süre sohbet etti. Kendisine ikram edilen çayı içen İsveç Prensesi, Mazlum Ağan ile golf turizmi hakkında konuştu. Mazlum Ağan İsveç Prensesi'ni ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirerek, kendisini yeniden Bodrum'a davet etti. Ağan, daha sonra İsveç Prensesi ile aprona kadar beraber yürüdü. 
Mazlum Ağan'ın elini tutan İsveç Prensesi'nin sıcak tavırları dikkat çekti. Prenses, uçağa binmeden önce Mazlum Ağan'a sarılarak öptü. Ağan ise Prenses'e el sallayarak uğurladı. Prenses ve beraberindekiler Türk Hava Yolları'na ait 10:20 uçağı ile İstanbul'a hareket etti. İsveç Prensesi'nin bir süre İstanbul'da kalacağı öğrenildi.