İYİ Parti, Bodrum Adayını Açıkladı

İYİ Parti’nin Bodrum İlçe Başkanı Murat Ogün Yıldız, Belediye Başkan Adayı Raşit Emir Süer oldu.

İYİ Parti, Bodrum Adayını Açıkladı

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nda Şerif Çelikkıran’ın istifası sonrası işinsanı Murat Ogün Yıldız, ilçe başkanı olarak atandı. Ülke çapında hizmet veren bir paket servis firmasının kurucusu Raşit Emir Süer ise Bodrum Belediye Başkan Adayı oldu. 

Yıldız ve Süer, bugün ilçe binasında düzenlenen toplantıda basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantının başında konuşan İlçe Başkanı Murat Ogün Yıldız şunları dile getirdi;

“Tüm Muğla’mızda olduğu gibi, bugün de ülkemizin gözbebeği, dünyanın incisi Bodrum’umuzda ‘Hakça Yönetelim, İnsanca Yaşayalım’ yaklaşımımızla seçim çalışmalarımıza hız veriyor ve yöremizde halkımızla bütünleşeceğimiz demokrasi bayramının meşalesini hep birlikte yakıyoruz.  İyi Partimizin Bodrum yeni yönetimi olarak ben ve değerli takım arkadaşlarım, sahip olduğumuz bu ayrıcaklı görevi en iyi şekilde değerlendirmek ve halkımıza hizmet etme yolunda, bizi şereflendiren bu onura layık olduğumuzu kanıtlamak için gücümüze güç katıp durmadan duraksamadan çalışacağız. Çünkü bu cennet vatanın her yerinde atılacak yeni adımlar, aşılacak yeni güçlükler, kazanılacak genç ve güzel kalpler olduğunu biliyoruz. Bodrum’umuzun umutlarını bugün burada yeniden yeşertmek için ant içiyoruz. Önümüzdeki yol zorlu olacak, tırmanışımız kuşkusuz dik ve görkemli olacak, ama hedefimize varacağımız konusunda, bugün çalışma arkadaşlarımın gözlerinde gördüğüm ışık kadar hiç bir şey teşvik edici olamazdı. Evet yapacağız, evet başaracağız.”

Belediye Başkan Adayı Raşit Emir Süer ise Bodrum’da başka bir belediyecilik anlayışının mümkün olduğunu tüm Türkiye’ye göstereceğini dile getirerek şöyle konuştu;

“Bugün, memleketime hizmet etme gayemi, başka bir boyuta taşımanın mutluluğu içerisindeyim. Sayın Genel Başkanımızın teveccühü ve partimizin değerli Bodrum teşkilatının seçimi ile Bodrum Belediye Başkan Adayı olmanın gururunu yaşıyorum. Türkiye’nin gözbebeği, Muğla’nın incisi Bodrum’u hak ettiği yönetim anlayışına kavuşturmak için var gücümle çalışacağım. Bodrum’da başka bir belediyecilik anlayışının mümkün olduğunu tüm Türkiye’ye göstereceğim. Bodrumlunun rant uğruna çözümsüz sıkıntılara değil, huzur ve refaha layık olduğunu tüm Türkiye’ye göstereceğim. Söz veriyorum Bodrum’da duygu kazanacak, Bodrum İyiye kavuşacak.”