İYİ Parti, Bodrum'da Eriyor....

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevinden istifa edip meclis üyesi aday adayı olduğunu açıklayan Nevzat Kanber, partisinden de istifa ettiğini açıkladı.

İYİ Parti, Bodrum'da Eriyor....

Kasım 2018 tarihinden itibaren 5 yıl boyunca İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Nevzat Kanber, geçtiğimiz günlerde görevinden istifa edip meclis üyesi aday adayı olduğunu açıklamıştı. 

Kanber bugün yaptığı yazılı açıklamada ise partiden de istifa ettiğini duyurdu. Kanber, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Kuruluşundan itibaren üyesi olduğum, ilçe başkanlığı görevini de 5 yıl layığı ile yapmaya özen gösterdiğim İyi Parti’den, bugün itibari ile istifa etmiş bulunuyorum. Geçtiğimiz süreçte birlikte görev yaptığımız arkadaşlarımıza ve Bodrum’a hizmet etme yolunda bize destek veren saygıdeğer halkımıza teşekkür ediyorum.   

Daha önce de belirttiğim üzere, yerel siyasetçiler olarak bugüne kadar yaptığımız her şey önce Bodrum içindi. Yine Bodrum’u hak ettiği değerine ulaştırmak için üzerimize düşeni yapmaktan imtina etmeyeceğimi bildirmek isterim. Kamuoyuna arz ederim. Saygı ve sevgi ile...”