İYİ PARTİ’DE GÖNÜLLER TOSUN'DAN YANA...

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramı’nın 2. gününde bayramlaşma törenini...

İYİ PARTİ’DE GÖNÜLLER TOSUN'DAN YANA...
İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı, Kurban Bayramı’nın 2. gününde bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Kurucular Kurulu Üyesi ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, yerel seçimlerde Bodrum’u Mehmet Tosun’la buluşturma temennisinde bulundu.

Partinin Konacık Mahallesi’ndeki ilçe binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine sinema ve dizi oyuncusu ve aynı zamanda İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Aslan, Kurucular Kurulu Üyesi ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve çok sayıda partili katıldı.

Herkesin Kurban Bayramı’nı kutlayan İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, “Paylaşımın arttığı, değerlerin daha da yükseldiği bu mübarek günlerin öncelikle ilçemizde, ülkemizde ve Dünyada barışa ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

“BODRUM İYİ PARTİ TARAFINDAN YÖNETİLMEYİ HAK EDİYOR”

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Aslan, Bodrum’un İYİ Parti tarafından yönetilmeyi hak ettiğini ifade ederek şunları dile getirdi:

“Bodrum, yarı İstanbul, yarı Ankara demek. Mehmet Tosun başkanım, ilçe başkanım zaten buradaki altyapıyı, şikayetleri, dertleri, yapılması gerekenleri biliyor. Bodrum’un durumunu burada 3 gün yaşayan insan da görüyor. Bodrum’un çok büyük bir desteğe ihtiyacı var. Bunu da bizden talep ediyorlar. Önümüzde bir yerel seçim var. Bu seçimlerde gece gündüz demeden odaklanarak, seçilecek adayın etrafında birleşmeliyiz. Bodrum simgesel bir yer, Dünya için çok önemli bir isim. İYİ Parti tarafından yönetilmeyi hak eden bir ilçe. Biz buradan dışarı çıktıktan sonra bize olan teveccühü de görebiliyorum. Bayram da dahil olmak üzere Mart ayında olacak yerel seçimlerde sabah akşam demeden çalışarak burayı “iyi” yapmak zorundayız” dedi.

Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Bayramın ikinci gününde İYİ Parti çatısı altında bayramlaşıyoruz. Bodrum’da bayram ziyaretlerimiz devam edecek. Bayramı dolu dolu yaşamanın gayreti içerisindeyiz. Bugün şahsım ve arkadaşlarımızla birlikte yaşlılarımızı ziyaret edeceğiz. Bodrum’da yoğun bir misafir trafiğinin olduğunu görüyoruz. Özellikle trafik çok yoğun. İnşallah hem Bodrum’daki hemşerilerimiz, hem de Bodrum’a tatil amaçlı gelen vatandaşlarımız kazasız belasız bir bayram geçirirler, mutlu bir şekilde buradan ayrılırlar. İnşallah, Allah tekrarını nasip etsin” dedi.

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Muğla Milletvekili Metin Ergun da sözlerine herkesin bayramını kutlayarak başladı. Ergun, “İYİ Parti olarak bir iddia ile yola çıktık. Türkiye’nin kurumsal yapısının bozulduğu, devlet kavramının adeta yok olduğu bir ortamda ortaya çıktık. Yani kurumsal kültürün yok olduğu bir dönemde ortaya çıktık, Türkiye’yi devletle tekrar tanıştırmak için yola çıktık” diye konuştu.

Sözlerinin devamına Mart ayında yapılacak yerel seçimlere de değinen Metin Ergun, Bodrum’un pek çok mahallesinde vatandaşlarla biraraya geldiğini ve Eski Konacık Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun’a büyük bir teveccühün olduğunu gördüğünü söyledi.

Kurucular Kurulu Üyesi ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, Bodrum’u Mehmet Tosun’la buluşturma temennisinde bulunarak “Bodrum sadece Türkiye’nin değil, Dünyanın değeri ve biz bu değerin iyi yönetilmediği kanaatindeyiz. Kıymetinin bilinmediği kanaatindeyiz. Adeta bu değerin aşındırıldığı düşüncesindeyiz. Onun için Bodrum’u İYİ Parti’nin değeri olan sayın Mehmet Tosun’la buluşturma gayreti içerisinde olacağız. Bugünden itibaren hep birlikte çalışacağız ve Dünyanın değeri olan Bodrum İYİ Parti’nin değeri olan sayın Mehmet Tosun’la bütünleşecek ve tekrar Dünyaya güzel bir armağan olarak Bodrum’u sunacağız diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.