SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:31:21' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:31:21' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660240

KADINLAR VE ERKEKLER NE İSTİYORLAR'

Özel Bodrum Hastanesi tarafından kadın ve erkeklere yönelik bir sohbet toplantısı...

KADINLAR VE ERKEKLER NE İSTİYORLAR'
Özel Bodrum Hastanesi tarafından kadın ve erkeklere yönelik bir sohbet toplantısı düzenlendi. Seminerin konusu ise “Kadınlar ve Erkekler birbirlerinden Ne İster”.

Özel Bodrum Hastanesi’nde görev yapan Psikolog Miray Demir tarafından verilen seminere kadınların daha çok ilgi göstermesi dikkat çekti.

Seminere katılan bir bayan ise kadınların erkeklerden istediklerini bir çok madde halinde okuyarak seminere katılanlar tarafından kahkahalarla karşılandı. Erkeklerin kadınlardan ne istediklerini ise 3 madde halinde sıraladı.

Sohbet toplantısı hakkında bilgi veren Psikolog Miray Demir, Şunları söyledi.

“Kadınlar erkekleri erkekler ise kadınları anlamadıklarından yakınmakta, bu noktada erkek ve kadınları ortak bir noktada buluşturabilmek birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için böyle bir seminer düzenledik. Bu seminerin içinde aslına bakarsak kadınların erkeklerden istedikleri çokta farklı değil. Sonuç olarak kadın ve erkek farklı bunları nasıl yenebileceklerini anlatmak için böyle bir sohbet toplantısı düzenlemeyi amaçladık.”