Kavgada, 5 Yerinden Bıçaklandı!..

Bodrum’da bir markette çıkan kavgada 5 yerinden bıçaklanan Hakan K., ağır şekilde yaralandı. Yaralı, Muğla'ya sevk edildi.

Kavgada, 5 Yerinden Bıçaklandı!..

Olay gece saatlerinde Bitez Mahallesi Gavaklısarnıç Caddesi'nde Hakan K.’nın(41) işlettiği markette meydana geldi. Bölgedeki bir apartta yaşayan alzaymır hastası 90 yaşındaki kadın, alış veriş yapmaya geldi. 

Edinilen bilgilere göre evine dönen kadının anlattıklarına öfkelenen yaşlı kadının kızının sevgilisi E.İ. markete geldi. Hakan K. ve E.İ. arasında tartışma ve küfürleşme başladı. Çıkan kavgada Hakan K. içki şişesiyle E.İ.’nin başına vurdu. Sokağa taşan kavgada E.İ. de bıçakla Hakan K.'ya saldırdı. 

Hakan K. göğsüne, çenesine ve karın bölgesine isabet eden 5 bıçak darbesiyle ağır şekilde yaralandı. Akciğeri de bıçak darbesiyle delinen Hakan K., 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Olay yerinde kim olduğu bilinmeyen bir şahsın sağlık ekiplerine saldırmaya çalıştığı görüldü. Saldırgan, polis tarafından durduruldu.

İlk müdahalesi Bodrum Devlet Hastanesi’nde yapılan Hakan K., daha sonra Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Olayda elinden yaralanan bıçaklı saldırgan ise polis ekiplerince gözaltına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.