KAYMAKAMDAN BAYRAM MESAJI

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Ramazan Bayramı kutlama mesajı yayınladı....

KAYMAKAMDAN BAYRAM MESAJI
Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Ramazan Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

Mesajına "Bereketin, bolluğun, huzurun yaşandığı, rahmet ve cömertliğin en üst seviyeye çıktığı mübarek ramazan ayını tamamlamış bulunmaktayız. Ülkemiz genelinde olduğu gibi Yeryüzü Cenneti Bodrum’da milletçe kenetlenerek bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" cümleleriyle başlayan Gödekmerdan mesajın devamında şu ifadelere yer verdi; .

"Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir. Bayramlar ayrıca gelecek nesillerimizin manevi duygulara sahip olarak yetişmesi ve bu değerleri muhafaza etmeleri için de önemli fırsatlardır. Bu sebeple bayramları; büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte kutlamalı; geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe uzanan bağları her daim güçlü tutmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum."