Kazmaz, Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

CHP'den Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Avukat Remzi Kazmaz, saha ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Kazmaz, Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Milas’ta düzenlenen Tarım Fuarı’na katılan Kazmaz, Milas 78’liler Platformu üyeleri ile de bir araya geldi. Buradaki temaslarının ardından Bodrum’un Karaova bölgesinde, Bodrum Belediyesi’nin Tepecik Mahallesi’nde düzenlendiği iftara katılan Kazmaz, bölge sakinleri ile bir araya geldi.

Kazmaz, yaptığı saha çalışmalarında CHP’nin ve halkın seçime hazır olduğunu gördüğünü ifade ederek Kazmaz, şunları söyledi;

“İlk olarak Milas CHP İlçe Başkanlığı öncülüğünde, Muğla Milletvekili aday adayı arkadaşlar, meclis üyeleri, yöneticiler ve halkımızla Tarım Fuarı’nın açılışına katılarak tarıma, tarım işçisine destek verdik. Fuara ilgi yoğundu. Milas’a hayırlı uğurlu olsun dileklerimizle stant açan işverenleri de tebrik ettik. Bu organizasyonu tertip eden CHP İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya ve yönetimini tebrik, Milas Belediye Başkan Yardımcısının katkı, ilgi ve alakasına teşekkür ederiz. Milas 78’liler Platformu üyeleri ile de bir araya geldik. Daha sonra Tepecik ve Bahçeyaka köylerinde Bodrum Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katıldık. İftar programlarına katılarak halkımızla, başkan ve yöneticilerimizle, milletvekili arkadaşlarımızla birlikte olduk. Tüm emeği geçenlere teşekkürler. Dün yaptığımız saha çalışmalarında bir kez daha çok açık bir şekilde gördüm ki; örgüt hazır ve halk hazır. Seçime 40 gün kala biz hazırız.”