KEYİFLİ BİR YAZ GECESİ

Yaz sezonu açılış kervanına İslamhaneleri Pirenardı Mevkii'nde bulunan, Turgutreis...

KEYİFLİ BİR YAZ GECESİ
Yaz sezonu açılış kervanına İslamhaneleri Pirenardı Mevkii'nde bulunan, Turgutreis Countryranch, 'Restaurant La Grotta' eklendi.
Doğanın içinde atların ve çeşitli hayvanların bulunduğu Countryranch 'Restaurant La Grotta' açılışına Turgutreis Belediye Başkanı Ali Server Yazgan ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelasını kesen Başkan Ali Server Yazgan, "Iris Hanım belediyemizin sınırları içerinde bulunan bu yere yıllar önce geldi. Bu dağlık yeri çalışıp çabalayıp bu hale getirdi.Turgutreis'in adını Türkiye'ye ve tüm dünyaya duyurdu. Yaptığı bu yatırımdan ve buraya gösterdiği özenden dolayı, Turgutreis halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.
Açılışa katılan konuklarla tek tek ilgilenen işletme sahibi Iris DELP, yaptığı konuşmada, 'Önce köpek çiftliği, ardından at çiftliği yaptık. Şimdi de özellikle kışın vakit geçirilebilecek, ailelerin çocuklarıyla birlikte karınlarını doyurabilecekleri nezih bir restaurant hazırladık" dedi.
Davette konuklara değişik yiyecek ve içecekler ikram edilirken,
animasyolar,yılanlarla gösteriler yapıldı. Gecenin ortasında sahne alan 'Yankı' grubu ,davetlilere gecenin ilerleyen satlerine kadar eğlenceli dakikalar yaşattı.