KONACIK BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA...

Konacık Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı'nın ilk gününde bayramlaşma töreni...

KONACIK BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA...
Konacık Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı'nın ilk gününde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Sabah saatlerinde Konacık Belediyesi meclis salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun başta olmak üzere, Konacık Belediyesi meclis üyeleri katıldı.

Tosun ve meclis üyeleri önce Konacık Belediyesi personelinin bayramlarını kutladı. Daha sonra Konacık halkı ve Bodrum'un birçok bölgesinden gelen vatandaşların bayramını kutladı.

Tosun, kendisi ile bayramlaşmak için gelen çocuklara da bayram harçlığı vermeyi de ihmal etmedi.

Kent haber aracılığıyla KOnacık ve Bodrum Yarımadasındaki vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, şunları söyledi:

"Bugün bizler Konacık'ta yaşayan vatandaşlarımızla ve Bodrum yarımadamızın diğer beldesinden gelen vatandaşlarımızla meclis salonumuzda bayramlaşıyoruz. Meclis üyelerimizle personelimizle bu arada bayramlaşmayı da halletmiş olduk. Birazdan da hem kendi aile büyüklerimizi hemde Konacık'taki büyüklerimizi ziyaret etmek suretiyle bayram heyecanı coşkusu devam edecek. 3 gün boyunca da dolu dolu bir bayram yaşamayı düşünüyoruz. Ben başta ramazan bayramının yüce Türk milletine Bodrum'da yaşayan Konacık'ta yaşayanlara sağlık mutluluk ve esenlikler getirmesini, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın ramazan bayramını tebrik ediyorum" dedi.