Köse’nin Yeni Şarkısı Yayınlandı

Bodrum Ticaret Odası İnşaat Meslek Komitesi üyesi İnşaat Mühendisi Ali Mutlu Köse 2. Single çalışması olan “Saklarım Bizi”yi yayınladı.

Köse’nin Yeni Şarkısı Yayınlandı

İlk single çalışması “Kıyıya Doğru”dan farklı olarak bu sefer bir duygusal bir şarkısıyla karşımızda olan Ali Mutlu Köse, “Saklarım Bizi” şarkısında kendi doğrularına hapsolmuş birinin özgürleşme çabasını anlatıyor.

Söz ve müziği Ali Mutlu Köse’ye ait olan “Saklarım Bizi”nin düzenlemesi ve mix’i Serkan Özyurt tarafından yapıldı. İskender Paydaş’ın Bodrum Stüdyosunda kaydedilen şarkının mastering’i Çağlar Türkmen’e ait.

“Saklarım Bizi “ şarkısına Bodrum’un farklı koylarında muhteşem manzaralarla görsel şölen yaşatan bir klip çekildi. Ali Mutlu Köse yeni klibini “Saklarım Bizi şarkımın klibinde bir fotoğraf sergisi geziyor gibi hissedeceksiniz” şeklinde anlatıyor. Yönetmenliğini Tuncay Özdal’ın yaptığı klip Ali Mutlu Köse’nin YouTube kanalında yayında.

Ali Mutlu Köse kimdir?

24 Ocak 1986 yılı doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezundur. 2010 yılında Bodrum’da kurduğu inşaat firmasını yönetmektedir. 2018 yılında Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Başkanlığını yürüten Ali Mutlu Köse, 2 dönemdir Bodrum Ticaret Odasında aktif olarak görev almaktadır.