KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 2. OLAĞAN GENEL KURULU

S.S. Bodrum Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2. olağan Genel kurul toplantısını...

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 2. OLAĞAN GENEL KURULU
S.S. Bodrum Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2. olağan Genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Bitez Ambrosia otelde gerçekleştirilen genel kurul, açılış konuşmaları ve yoklama ile başladı. Yeterli çoğunluğa ulaşılan genel kurulda divan heyeti seçimi yapıldı.

Bodrum Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Melengeç, genel kurul ile ilgili yaptığı konuşmada, kooperatifin 141 üyesi olduğunu hatırlatarak şunları söyledi:

‘’2.olağan genel kurul toplantısını yapmak için burada toplandık. 141 üyemizin bulunduğu bu kooperatifin yeterli çoğunluğuna ulaşarak yoğun bir gündem ile bir araya geldik. Kooperatifimiz kurulduğu günden buyana yaptığımız icraatlarımızı konuşuyoruz. Bodrum’un girişindeki sanayinin kötü görüntüsünden ve orada oluşan trafik yoğunluğundan kurtarmak için 2011 yılında bu kooperatifi kurduk. Torba Kavşağında 58 dönümlük bir alanda içerisine inşa edeceğimiz yapılara sanayiyi taşımak için resmi kurumlar ile de gerekli görüşmeleri yapıyoruz. Kaymakamlık Makamıyla da bu konuda görüşmelerimiz oldu. 2 yıl içerisinde Torba Kavşağındaki arsa alımlarını tamamlayarak 5 yıl içerisinde de bu projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Arsa alımlarını, inşaat çalışmalarını ve Bakanlık yetkilileri için gerekli çalışmaları devam ettiriyoruz. Bu günkü olağan genel kurul toplantısında hesapların dökümü ve yetki alımı ön planda olacak. Arsa alımı için üyelerden yetki almaya çalışacağız ’’ dedi.