Kupadaki Rakip Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur kuraları çekildi. Bodrumspor’un rakibi Altınordu oldu.
![Kupadaki Rakip Belli Oldu](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_635121473a732.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası'nda heyecan 4. turda devam edecek. Bu turun eşleşmeleri çekilen kura ile belli oldu. Kuraya, Süper Lig'de geçen sezon ilk 4 dışında kalan takımlar da katıldı. Toplam 54 takım, seri başı sistemine göre eşleşti ve karşılaşmalar tek maç eleme usulüne göre 8-9-10 Kasım'da oynanacak.
Spor Toto 1. Lig’deki temsilcimiz Bodrumspor’un rakibi ise Altınordu oldu. Temsilcimiz, maçı deplasmanda oynayacak.
Altınordu da Bodrumspor’la aynı ligde mücadele ediyor.