Mahalleye Ayakkabı Hırsızı Dadandı

Bodrum’da 3 eve giren hırsız, evlerdeki ayakkabıları çaldı. Sabah evlerinden çıkan vatandaşlar, ayakkabılarını bulamayınca kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Mahalleye Ayakkabı Hırsızı Dadandı

Yalıkavak Geriş Mahallesi Şeyhülislam Ömer Lütfi Caddesi üzerindeki evlere ayakkabı hırsızı dadandı. Caddedeki bir evin bahçe kapısından içeri giren ve ayakkabılıklardaki ayakkabıları torbaya doldurup bölgeden uzaklaşan şahsın, ertesi gün de aynı bölgedeki başka evlerdeki ayakkabıları da çaldığı öğrenildi. 

Sabah ayakkabılarını yerinde göremeyen vatandaşlar, kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen vatandaşlar, hırsızın görüntüsü ile birlikte karakola gidip şikayetçi oldu. 

Kent Haber’e açıklama yapan Hamit Erdoğan isimli mahalle sakini, “2 gece üst üste gelmiş. Bizim evdeki ve komşularımızın evindeki ayakkabıları çalmış. Toplamda 3 evden ayakkabı çalmış. Biz karakola giderek şikayetçi olduk. Şahsın yakalanmasını istiyoruz. Ayakkabının derdinde değiliz, yarın daha kötü şeyler olabilir. Bunlar yaşanmasın istiyoruz. 10 yıldan beri burada yaşıyoruz. Daha önce böyle şeyler ne gördük, ne duyduk.” diye konuştu.