Mahkeme Kararıyla Satılıyor

Bodrum’un Yalıkavak Mahallesi'nde 231 milyon Lira değer biçilen 8 dönüm büyüklüğündeki arsa, mahkeme kararıyla açık arttırma usulü satılacak.

Mahkeme Kararıyla Satılıyor

İlçede son yıllarda popüler noktalardan biri haline gelen Yalıkavak Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki 8 dönüm büyüklüğündeki arazinin, mahkeme kararıyla açık arttırma usulü satılacağı bildirildi. 

Yalıkavak sahiline ve marinaya yakın konumdaki arsada bir adet eski bir konut, sulama havuzu, 2 dükkan ve depodan oluşan işyeri bulunuyor. Konutların ön ve yan kısımlarında bahçelik alanda mandalina, zeytin, incir ağaçları yer alıyor. 

Değeri 231 milyon TL olarak belirlenen arazinin ilk açık arttırması 7-13 Tammuz 2023, ikinci açık arttırması ise 3-10 Ağustos 2023 tarihlerinde yapılacak. 

Öte yandan Yalıkavak mahallesi, Özyer mevkiinde Kayacan Caddesi 59. Sokağa cepheli konumdaki yaklaşık bin 500 metrekare büyüklüğündeki 0.20 yoğunluklu konut alanı da mahkeme kararıyla satışa çıkarılıyor. İçerisinde iki adet kargir ev ve ahır bulunan arazinin muhammen bedeli ise 31 milyon 60 bin TL olarak belirlendi.