Makas Atmanın Bedeli Ağır Oldu

Bodrum’da trafikte makas atarak ilerleyen otomobil, polis tarafından durduruldu. Otomobildeki yolculardan birinin çeşitli suçlardan arandığı ortaya çıkarken, sürücünün ise polise ağabeyinin kimlik bilgilerini verdiği ortaya çıktı.

Makas Atmanın Bedeli Ağır Oldu

Bugün öğleden sonra Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde makas atarak ilerleyen bir otomobil, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri tarafından takibe alındı. Polis, otomobilin önünü Eski Hastane Kavşağı’nda keserek durdurdu. 

Araç içerisindeki toplam 4 kişiye kimlik kontrolü yapıldı. Yapılan kontrollerde 26 yaşındaki yolcu O.B.P.’nın çeşitli suçlardan kaydının olduğu ve “açıkta bırakılmış eşya hakkında hırsızlık” suçundan arandığı ortaya çıktı. O.B.P., polis ekiplerince gözaltına alındı. 

Araç sürücüsü K.E.Y. de ehliyetini evde unuttuğunu ifade ederek kimlik bilgilerini verdi. Şüphe üzerine detaylı inceleme yapan ekipler, K.E.Y.’nin aslında ehliyetinin olmadığı ve ağabeyi T.Y.’nin bilgilerini verdiği ortaya çıktı. İlgili maddelerden cezai işlem uygulanan K.E.Y., ifade için karakola götürüldü.