'Bahane Değil, Çözüm Üreteceğiz'

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, Akyarlar’da site sakinleriyle bir araya geldi.

'Bahane Değil, Çözüm Üreteceğiz'

CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte katıldığı toplantılarda konuşan Mandalinci, Bodrum’u, ismine ve marka değerine yakışır, sorunlarından arınmış, keyifle yaşanır hale getireceklerini belirterek “Yönetim anlayışımız tamamen insan odaklı, hizmet odaklı ve çözüm odaklı olacak” dedi.

Yoğun tempoda geçen seçim çalışmalarının bu hafta sonu zaferle sonuçlanacağına inandığını söyleyen Mandalinci, 1 Nisan’dan itibaren görevi devralarak Bodrum için hızlı bir çalışma dönemine gireceklerini ifade etti. Dünyanın gözde turizm merkezi Bodrum’un, çağdaş, Cumhuriyet değerlerine bağlı kimliğiyle de öne çıktığını kaydeden Mandalinci, “Su, kanalizasyon, trafik gibi öncelikli konuları gündemden çıkaracak adımları Muğla Büyükşehir Belediyemiz ile zaman kaybetmeden atacağız. Bunla birlikte turizm ve insan odaklı projeleri de hayata geçireceğiz.” dedi. 

Tamer Mandalinci, şöyle devam etti:

“Aklı, bilimi ve mantığı kullanarak, dayanışma ve şeffaflık içinde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Vatandaş bahane değil çözüm bulacak. Mahallelerimizdeki konuların birinci çözüm noktası meclis üyelerimiz olacak. Hangi mahalleden hangi meclis üyesi sorumlu bunu ilan edeceğiz ve vatandaşlarımız, muhtarlarımız arkadaşımıza ulaşacak. Çözüm için yükü paylaşmak çok önemli, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri çözüm sağlama konusunda yetkili olacak. Yönetim anlayışımız tamamen insan odaklı, hizmet odaklı ve çözüm odaklı olacak. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden kucaklayan bir anlayış olacak. Bodrumlunun ‘benim belediyem’ diyeceği, sahipleneceği, gurur duyacağı bir anlayışı hakim kılacağız.”