MANKENLER YÜREK HOPLATTI

Bodrum'a 25 ülkeden gelen mankenler 15 Mayıs'ta düzenlenecek olan 'Modellik Yarışması'...

MANKENLER YÜREK HOPLATTI
Bodrum'a 25 ülkeden gelen mankenler 15 Mayıs'ta düzenlenecek olan 'Modellik Yarışması' öncesinde Akyarlar'da bulunan Kefaluka Otel'de kampa girdi.

Kefaluka Otel, Jolly Tur ve organizatör Ashot Khachatryan tarafından organize edilen modellik yarışması için Bodrum'a gelen modeller havuz başında basına birbirinden iddialı pozlar verdi.

Otelin havuz başında bikinileri ile basına poz veren modeller güzellikleriyle yürek hoplattı. Otelde konaklayan turistler de, havuz başındaki mankenlerin bol bol fotoğrafını çekti. Güzeller bir hafta boyunca Bodrum'un tarihi ve turistlik yerlerini gezecekler.

Yarışmaya Kanada'dan katılan model Maria Travesiç Bodrum'a hayran kaldığını ifade ederek" Burada harika bir atmosfer var, Bodrum'a ilk kez geliyorum ve benim için önemli bir deneyim olacak" dedi.

Yarışmaya Ukrayna'dan katılan yarışmacı ise, "Burada olmaktan dolayı çok mutluyum burada çok sayıda güzel kız var amacım bu yarışmada birinci olmak" diyerek iddialı olduğunu gösterdi.

Mankenlerin havuz başındaki bikinileri ile basına poz verme görüntülerini dünyaca ünlü moda kanalı Fasion TV'de görüntüledi.

Dünyanın 7 kıtasından gelen güzelleri Bodrum'da ağırladıklarını ifade eden Kefaluka Otel Genel Müdür Asistanı Gülender Kurt " Güzellerimiz dünyanın 7 farklı kıtasından geliyor. Kefaluka Otel olarak yarışmaya ev sahipliği yapıyoruz. Çok keyifli ve güzel bir organizasyon geçeceğine inanıyorum güzellerimiz 16 Mayıs tarihine kadar otelimizde konaklayacaklar" dedi.

15 Mayıs günü Kefaluka Otel'de düzenlenecek olan final gecesinde dereceye giren güzellere çeşitli ödüller verilecek. Mankenler 16 Mayıs'ta Bodrum'dan ayrılacak.