Marmaris'te 3 İşletme Mühürlendi!
Muğla'nın Marmaris ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uymadığı tespit edilen 3 işletmenin faaliyetleri durduruldu.
![Marmaris'te 3 İşletme Mühürlendi!](https://kenttv.net/uploads/images/image_750x_5f5ba803eb5ac.jpg)
Marmaris Kaymakamlığı koordinesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Marmaris Belediyesi ekipleri, Kovid-19 tedbirleri kapsamında ilçedeki denetimlerini sürdürdü. Çıldır ve Siteler Mahallesi'nde para cezası verilen 3 işletme, birer gün kapatıldı.
Zabıta ekipleri, polis eşliğinde, "fiziki mesafeye uyulmadığı, ruhsata aykırı faaliyet gösterildiği, salgın yönetimi ve çalışma rehberi kurallarına aykırı davranıldığı" gerekçesiyle işlem yapılan 3 işletmeyi mühürledi.
Muhabir: Sabri Kesen