MASA TENİSİ TUTKUNLARI BİTEZ'DE BULUŞUYOR

İşadamı Mete Can'ın öncülüğünde Bitez Beldesinde kurulan masa tenisi alanı hizmete...

MASA TENİSİ TUTKUNLARI BİTEZ'DE BULUŞUYOR
İşadamı Mete Can'ın öncülüğünde Bitez Beldesinde kurulan masa tenisi alanı hizmete girdi.

Masa tenisi tutkunlarının rahatlıkla gelip maç yapabileceği alan Bitez Beldesi girişindeki Forsa İş Merkezinin alt katında bulunuyor. Kurulan üç masada spor yapma imkanı bulan tenisçilerden herhangi bir ücrette talep edilmiyor.

Açılan bu yerde masa tenisi oynamak isteyenler bir araya gelirken Bodrum'da her yıl düzenlenen ve lig şeklinde oynanan masa tenisi maçları için hazırlıklar yapılacak.

Bodrum'da masa tenisine ilgi olduğunu vurgulayan Mete Can, " Bodrum'da 10 tane takımdan oluşan masa tenisi ligi var. Deplasmanlı masa tenisi maçlarına gidiyoruz, Yalıkavak, Turgutreis, hatta Kadıkalesi. Burası'da bizim Pon Pin isimli takımımızın üssü olacak. Burada çalışıp maçlarımıza hazırlanacağız. Herkese açık bir yer, herkes gelip istediği gibi burada çalışabilir" dedi.

Bir masa tenisi tutkunu olan ve aynı zamanda organizasyonlara yardımcı olan Meral Bahçetepe ise "Bodrum'da her sene bir ligimiz var. Masa tenisi severler bize katılıyor. Kışın yapıyoruz bu ligi, normal bir lig çalışmamız var" dedi.