MEHMET AĞAR UZUN SÜRE SONRA İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİ

Bodrum'un tanınmış ve köklü ailelerinden Şalvarağa lakabıyla tanınan İbrahim Karabak'ın...

MEHMET AĞAR UZUN SÜRE SONRA İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİ
Bodrum'un tanınmış ve köklü ailelerinden Şalvarağa lakabıyla tanınan İbrahim Karabak'ın eşi Saadet Karabak geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Bugün sabah saatlerinde kalp krizi geçiren ve özel bir hastaneye kaldırılan 80 yaşındaki, 2 çocuk ve 4 torun sahibi Saadet Karabak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden Karabak için ikindi namazını müteakiben Kumbahçe Mahallesinde bulunan Uğur Caminde cenaze namazı kılındı.

Cenaze namazına, Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesince hakkındaki infazın durdurulması kararının ardından cezaevine girmekten kurtulan eski Bakan Mehmet Ağar'da katıldı. Cenaze namazına katılan Ağar, cami çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakarak mezarlığa geçti.

Mehmet Ağar, Gümbet Karaburgaz mezarlığında gerçekleştiriilen defin sırasında da hazır bulundu. Mezarlık çıkışında basın mensuplarının hakkındaki iddianame ile ilgili sorularına ise Ağar, insani bir görevi yerine getirmek için burada olduğunu ve bu konuların cenazede konuşulacak konular olmadığını söylemekle yetindi.