MHP Bodrum Seçim Startını Verdi

MHP Bodrum İlçe Başkanlığı, 14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için startı verdi.

MHP Bodrum Seçim Startını Verdi

MHP İlçe Başkanı Tayyar Şafak başkanlığında toplanan İlçe Teşkilatı, seçimler kapsamında yapılacak çalışmaları masaya yatırdı. Seçim çalışmalarında izlenecek yolların belirlendiği toplantıda Başkan Şafak tarafından çalışmalardaki görevlendirmeler de yapıldı. 

ŞAFAK'TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET

Öte yandan MHP Bodrum İlçe Başkanı Tayyar Şafak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede görevli doktorlar başta olmak üzere sağlık çalışanlarını ziyaret etti. 

Ziyarette doktorlar ve sağlık çalışanlarına karanfil veren MHP İlçe Başkanı Şafak, burada yaptığı konuşmada, “Ağır ve güç koşularda vefakarca görev yapan bugüne kadar ömrünü insan yaşatma üzerine adamış değerli doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Her bir sağlık çalışanımızın ve doktorlarımızın bizler için ne kadar kıymetli olduğunu bir kere daha vurgulayarak bu vesile ile onların başımızdan hiç bir zaman eksik olmamasını da Yüce Allahtan niyaz ediyorum.” dedi.

MHP İlçe Başkanı Tayyar Şafak ve beraberindekiler daha sonra hastanede tedavi görev hastaları ve yeni doğan bebekleri de ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldılar, doğum yapan annelere tebriklerini sundular.