MİDTOWN AÇILIŞ FESTİVALİ SONA ERDİ…

Geçtiğimiz haftalarda hizmete giren, Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi...

MİDTOWN AÇILIŞ FESTİVALİ SONA ERDİ…
Geçtiğimiz haftalarda hizmete giren, Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown, açılışıyla beraber festivali de beraberinde getirdi.

Bodrum Ortakent’te Haziran ayında ziyaretçileriyle buluşan Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açıldığı günden bu yana, birbirinden özel sürprizlerle ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşattı. Bodrum’un kalbinde bulunan Midtown, kültür, alışveriş ve eğlencenin yeni adresi olurken, en son gerçekleştirdiği 3 gece boyunca süren konserleriyle açılış festivalinin finalini tamamladı.

Midtown açılış festivalinin son üç gecesinde sahne alan Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars, Behzat Gerçeker ENBE Orkestrası ve Sunshine Band konserleri izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Sicimoğlu’nun klasikleşen dans ve eğlence dolu performansı, Latin All Stars’ın muhteşem yorumu ile birleşirken, Barry White, Richard Clayderman, Goran Bregoviç gibi dünyanın en ünlü isimleriyle muhteşem şovlara imza atan Behzat Gerçeker ENBE Orkestrası, Bodrum Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ziyaretçilerini benzersiz bir müzik yolculuğuna çıkardı. Açılışın final gecesinde ise 1960’dan 90’lı yıllara kadar en popüler şarkılara hayat veren Türkiye’nin güçlü orkestralarında Sunshine Band sahne aldı.