Milas'ta Yol Çalışmaları Sürüyor

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yol çalışmaları devam ediyor. Aydınlıkevler Mahallesi’nde parke kaplama çalışması yapan ekipler; Cumhuriyet Mahallesi, Kıyıkışlacık Mahallesi, Ahmet Çavuş-Hayıtlı Mahallesi ve Damlıboğaz Mahallesi’nde asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Milas'ta Yol Çalışmaları Sürüyor

Milas Belediyesi'nden yapılan açıklamada, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle ihalelerin durmasından ötürü ilçe genelinde cadde ve sokaklarda yol yapım çalışmalarının bir süre azaldığı vurgulanarak, eksiklerini tamamlayarak hizmetlerine devam eden Milas Belediyesi’ne bağlı ekiplerin Aydınlıkevler Mahallesi Nergis Sokak’ta parke kaplama çalışmalarına başladığı belirtildi. Bölgedeki çalışmanın tamamlanmasının ardından Milas genelinde parke kaplama çalışmalarının devam edeceği aktarıldı. 

Yapılan açıklamada Ahmet Çavuş-Hayıtlı Mahallesi ve Damlıboğaz Mahallesi’nde 1. kat sathi asfalt kaplama çalışması tamamlandığı, buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin; Kıyıkışlacık Mahallesi’ne bağlı Zeytinlikuyu’dan, Kızılağaç Mahallesi’ne bağlı Papaz Koyu’na giden yolda ve Cumhuriyet Mahallesi’nde 1. kat sathi asfalt kaplama çalışmalarına başladığı belirtildi.

Yeni stabilize yollarla bölgenin daha kullanışlı bir yapıya kavuştuğu gözlenirken, çalışmaların devam edecek olması vatandaşlar tarafından da olumlu karşılandı.