Minibüsle Kamyonet Çarpıştı; 8 Yaralı!

Bodrum'da içerisinde 14 kişinin olduğu bir minibüsle, bir kamyonetin çarpıştığı kazada 8 kişi yaralandı.

Minibüsle Kamyonet Çarpıştı; 8 Yaralı!

Akşamüstü saatlerinde Torba Mahallesi'ndeki yeni otogar inşaatının önünde yaşandı. Kazada Torba Kavşağı'ndan Göltürkbükü istikametine doğru seyreden İslam Önder idaresindeki bir kamyonet, iddiaya göre önündeki aracın ani fren yapması sonucu araca çarpmamak için fren yaparak şerit değiştirdi. 

İçerisinde 2 kişinin olduğu kamyonet, o esnada karşı istikametten gelen ve içerisinde 13 işçinin olduğu  Mustafa Öztaş idaresindeki yolcu minibüsüyle kafa kafaya çarpıştı. İşçilerin Milas'tan Bodrum'a çalışmaya gelen peyzaj işçileri olduğu öğrenildi.  

Çarpışma sonrası ortalık savaş alanına döndü. İhbar üzerine kaza mahalline çok sayıda ambulans ve polis ekibi ile itfaiye ekibi sevk edildi. 

Kamyonette yolcu olarak bulunan bir vatandaş, itfaiye ekiplerince sıkıştığı yerden kurtarıldı. Kaza mahalline gelen ambulanslara alınan 8 yaralı, ilçedeki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Edinilen ilk bilgilere göre kaza sonrasında kamyonetteki 2 kişi ile minibüsteki 6 kişinin yaralandığı, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi,

Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.