MUĞLA ŞAMPİYONU OLDULAR

TED Bodrum Koleji lise genç kızlar voleybol takımı, B kategorisinde Muğla Şampiyonu...

MUĞLA ŞAMPİYONU OLDULAR
TED Bodrum Koleji lise genç kızlar voleybol takımı, B kategorisinde Muğla Şampiyonu oldu.

13 takımın katıldığı Muğla okul sporları il birinciliği lise B kategorisinde, genç bayanlarda TED Bodrum Koleji birinci oldu.

21-25 aralık tarihlerinde Muğla'da yapılan final grubu maçlarında TED Bodrum Koleji voleybol takımı, Fethiye Özel Sena Kolejini, Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu lisesini ve Köyceğiz Turizm Otelcilik Meslek Lisesini 3-0 mağlup etti. Son gün final niteliği taşıyan maçta Menteşe Sosyal Bilimler Lisesini 3-2 yenen TED Bodrum Koleji Anadolu Lisesi Muğla birincisi olarak bölge maçlarında Muğlayı temsil etme hakkı kazandı.

Alınan sonuçlar doğrultusunda, TED Bodrum Koleji Anadolu Lisesinin ardından Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi ikinci, Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu lisesi ise üçüncü oldu.

Takımın Antrenörü Cem İpçi yaptığı açıklamada, "Geçen yılda okul sporları yıldızlarda, aynı takım ile il ikincisi olmuştuk. Bu yıl çoğunluğu lise 1.sınıf öğrencilerinden oluşan bir ekiple şampiyonluğu aldık. Her geçen yıl üstüne koyarak devam ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda il dışında da iddialı olacağız" dedi.