OASİS’TEN, BARINAKTAKİ DOSTLARA DESTEK PROJESİ!

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Hayvan Hakları Derneği işbirliği ile...

OASİS’TEN, BARINAKTAKİ DOSTLARA DESTEK PROJESİ!
Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Hayvan Hakları Derneği işbirliği ile “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü”ne özel bir yardım kampanyası başlatıyor.

Geçmişten bugüne, kültürel faaliyetler ile birlikte, sosyal sorumluluk projelerine de öncelikleri arasında yer veren Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, geçmişte gerçekleştirmiş olduğu ‘Barınaklar Çözüm Değil, Ev Sizsiniz’ projesine bir yenisini daha ekliyor. Hayvan Dostu AVM, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında, Bodrum Hayvan Hakları Derneği ile işbirliği yaparak, barınaktaki hayvanlar için bir yardım projesi başlatıyor.

2–3 ve 4 Ekim 2018 tarihlerinde, dileyen ziyaretçiler, Oasis Hurmalı Cadde’de kurulacak satış standından alışveriş yapıp, bağış kutusuna bırakarak, barınakta yaşayan dostlara yardım eli uzatmış olacak.

2014 yılında gerçekleştirilen ‘Barınaklar Çözüm Değil Ev Sizsiniz’ projesinde, ressam Hakan Derya Ömürlüoğlu’nun Bodrum barınaklarında çektiği fotoğraflardan pastel boya ile tabloya dönüştürdüğü sokak köpekleri, projenin ilham kaynağı idi. Bu tablolardan oluşturulan sergi ile birlikte, proje içeriğinde mama bağışı, sahiplendirme ve serginin Türkiye’de farklı alışveriş merkezlerinde de yer alması sağlanmıştı.

2-4 ekim tarihleri arasında Oasis Avm'de düzenlenecek son kampanyanın da, Bodrumlu hayvanseverlerden büyük bir ilgi ve destek görmesi bekleniyor.