ÖĞRETMENLER İLE AİLE BİRLİĞİ KAYNAŞMA GECESİ

Bitez Beldesinde bulunan Gülümser-Mehmet Danacı İlkokulu öğretmen ve okul aile birliği...

ÖĞRETMENLER İLE AİLE BİRLİĞİ KAYNAŞMA GECESİ
Bitez Beldesinde bulunan Gülümser-Mehmet Danacı İlkokulu öğretmen ve okul aile birliği üyeleri kaynaşma ve dayanışma gecesinde bir araya geldiler.

Bitez’ de bir restoranda düzenlenen yemeğe, okulun hizmete girdiği günden bugüne kadar müdürlük görevini üstlenmiş öğretmenler de davet edildi. Canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalar yaşayan öğretmen ve okul aile birliği üyeleri birlik içinde olduklarını gösterdiler.

Gülümser-Mehmet Danacı Okulu aile birliği üyelerinden Seda Özküçük, kaynaşma ve dayanışma yemeğinde katılımın yüksek olduğunu, bu birlik ve beraberliğin devam edeceğini belirtti.

Okul Müdürü Devrim Karakuş ise yemeğin anlamını şu şekilde açıkladı;

‘’okul aile birliği yönetimimiz yeni oluştu yeni bir isimle bu yıla başladık. İlk ve Orta Okul olarak yeni bir sistemi uyguluyoruz. Bu süreçte en büyük destekçimiz ve bu işin asıl mimarları olan öğretmenlerimize ve yardımcı personelimize kaynaşma ve dayanışma amacı ile düzenlendi bu yemek’’ diyerek okul aile birliğine teşekkür etti.

Gülümser-Mehmet Danacı Okul Müdürü Karakuş, okulun açıldığı yıl olan 1998 yılından itibaren görev yapan tüm okul müdürlerini bu yemeğe davet ettiklerini ifade ederek gecenin bu açıdan başka bir önem taşıdığını söyledi.